2011-12-24

todays news // bottoms up for JPG !

photo: wwd.com

*Hafta sonunun ateşine uygun bir haber var "K" dan, bakalım neymiş? Bu ateşli haberi Kylie' nin seksi sesiyle okumak şiddetle tavsiye edilir;)
Tasarımcı işbirlikleri artık eskisi kadar heyecanlandırmasa da konu şampanya olunca kalbimin temposu değişir. Jean Paul Gaultier’ in ikonik parfüm şişesi tasarımları hafızamıza kazınmıştı. Şimdilerde ise Piper-Heidsieck şampanyaları ile gerçekleştirdiği son işbirliği ile karşımızda. Siyah lureks şişemiz, simsiyah swarovski taşlarla işlenmiş filemizin içinde. 630 dolara satılan Piper-Heidsieck’ler 500 adetle sınırlı olup,  iki Schott Zwiesel kadehle satılıyor. Şarabınızı herkesle içebilirsiniz ama bu şampanyayı “o” kişiyle içmeye özen gösterin!
*"K" has a "hot" news for a "hot" weekend, just have a look at it and read it with Kylie' s sexy voice;)
Designer collaborations do not excite me anymore but when it comes to champagne my heart beats stronger. Yes, we all know the iconic perfume bottles of Jean Paul Gaultier. And now we hear his name with his latest collaboration with Piper-Heidsieck. The black lurex bottle is in a fishnet adomed with jet-black Swarovski crystals. And it is also accompanied by two Schott Zwiesel crystal flutes. You can share your wine with anybody but keep this champagne for “the one”.

Hiç yorum yok: