2011-11-15

todays fav. // stone cuff

photo: late aftenoon, ysl official site

Aslında bu postu hazırlayalı neredeyse 1 ay olmuş öylece bekletmişim. Neyse bugünün favorisi olarak görücüye çıksın artık. Bu sene "cuff" modası aldı başını gitti. Bu Yves Saint Laurent cufflar ise benim en çok dikkatimi çekenlerden oldu, artık jeoloji okumamdan mıdır nedir, üstünde mineral olması belkide çekti beni. Opps içimdeki jeolog mu uyandı yoksa? Hayırr !! :)
*Bu arada bu postu okurken bir yandan Dido-Everything to lose dinleyebilirsiniz, ben yazarken öyle yaptımda. Everything to lose, YSL, lüks, moda... Evet durum biraz karışık..
Actually that was long ago that i prepared this post but somehow i did not post it till today. Lets make this late post todays favorite. You know this year "cuffs" made a huge action. Those Yves Saint Laurent ones cought ma eye on more maybe because of ma geology education minerals seems familiar to me. Will ma geological part awake? No way! :)
*By the way just read this post while listening Dido-Everything to lose. Everything to lose and YSL and luxury.. Yeah thats complicated...

Hiç yorum yok: