2011-10-05

happy birthday to ma blog! *

photos & mix by me

Tam da geçen sene bugün ofiste sıkıntıdan patladığım bir günde başlayan "blog"umun bugün 1. yılı. Bir senede bir sürü şey oldu bir sürü yer gezdim az çok sizlerle ucundan kıyısından paylaştım ha öyle çok bir izleyicim olmadı öyle inanılmaz trafiklerde yakalayamadı bu blog ama yinede yazması keyifliydi, umarım okumasıda bir o kadar keyif vermiştir. Ufakta olsa bir kitleyle düşüncelerini fikirlerini paylaşmak cidden keyifli. Bundan 2,5 sene önce beni blog dünyasıyla tanıştıran styleboom' a da burdan kocaman öpücük. Kendisi ilk takip ettiğim blog olma özelliğini taşıyor, sonrası çorap söküğü gibi geldi zaten. 
Artık sosyal medyanın gücü görmezden gelinemez hale geldi ve bu sanal dünyadan gerçek samimi kaliteli projeler hiç ummadığınız bir blog sayfasından sesini bir anda yükseltebiliyor. Minnacıkta olsa bu dünyanın bir parçası olmak keyifli..
Bu günü ufak bir i-phone günlüğüyle kutlayalım dedim, nice postlara :)
Hello babes! Today is ma blogs 1st year remember it was born on a boring office day last year. In this last one year lots of things happened and lots of places visited and i tried to share with u some of them. Yeah i know there were not much followers or comments as this one year went by anyway writing really maked me happy, i hope reading make u happy too. 
So i made a little i-phone diary post,enjoy it! Happy and many posts to ma blogy ;)

2 yorum:

seda dedi ki...

happy birthdaaayyyss!

cerryy dedi ki...

teşekkürler;)