2011-05-27

todays wish // let's have some fun with H&M

photos: H&M, mix by me

Hadi bugün ucuz kaçış/eğlence mekanı = H&M ile biraz şenlenelim. Kalitesini bilemeyeceğim ama renkleri ve formları oldukça başarılı. 
"Benim Kleopatra'dan neyim eksik, ben de takarım takıştırırım illa altın mı olacak canım" mı dedin, bu sezon her bilekte görülmeye aday metel parça nam-ı diğer "cuff" ları alıp kimse takmadan tak ki bir hevesin kaçmasın, malum herkesde görünce alerjisi tutan bir bünyen olabilir(kim acaba ben mi yok canımm). Plastik bildiğin pazar torbası kıvamında olan meşhur Jill Sander çantalara bakıp "amann bir plastik çantaya onca para verilir mi canım deli miyim" diyorsan (misal ben), "yüzük dediğin kocaman olacak Kaşıkçı elması misali, taktım mı 10 metreden görülecek" dedin galiba (ki bu da ben), efendim? "John Lennon gözlükleri fazla yuvarlak bana biraz onun modifiyesinden bul" mu dedin ?, "bıktım topuklulardan ayağımda rahat kafamda ama püskülümden ödün vermem" mi dedin? tamam ozamn koş H&M' e eğlen biraz ;)
Just give a break and have some fun with H&M today. I'm not sure about the quality but they look so fashion.
What? Did u say "I can be as Cleopatra, do i need gold all over me?" Just say hello to this seasons it piece "cuffs", so be quick and be first ones to wear them than u gonna see on everyone, that will be shame for a Cleopatra:) Yeah yeah i know  it could be Jill Sander bag but am i crazy to pay hunderds to a plastic bag? Do i heard smth like -big rings-, much bigger much better? yeap:) and smth like John Lennon sun glasses but not so round a little bit modified maybe? Yes hun i get tired of high heels too, do u wanna feel urself comfy with those lovely sandals? yep !!! than march march to H&M !

Hiç yorum yok: